Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Kqyrni Shoqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kqyrni Shoqe" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Marsel & B2N - Kqyrni Shoqe

Kqyrni shoqe
Ca ka rritur nana i e o
Kqyrni shoqe
Ca ka rritur nana o

E ka rrit nana, e ka ba miss
Bukur fustanat ja ka qendis
Ja kam pa tana, foto m'ka nis
Mos em bo lojna, do te grabis

Mami, mami, mami
Hajde ktu ke papi
Ami, ami, ami
Pa leje ti kapi
2x

Kqyrni shoqe
Ca ka rritur nana i e o
Kqyrni shoqe
Ca ka rritur nana o

E ka belin
O per dy kollana i e o
E ka belin
O per dy kollana o

E ka rrit nana
E ka ba rrush
Me tupana do ti coj krushq
Je e jemja, nuk na ndan kush
Me dashni zemren une ta mbush

Mami, mami, mami
Hajde ktu ke papi
Ami, ami, ami
Pa leje ti kapi

Mami, mami, mami
Hajde ktu ke papi
Ami, ami, ami
Ami, ami, ami, ami

Kqyrni shoqe
Ca ka rritur nana i e o
Kqyrni shoqe
Ca ka rritur nana o

E ka belin
O per dy kollana i e o
E ka belin
O per dy kollana o

Me paso adelante
Elegante
Zemer mos em bon interesante
Je shum figurante
Pak picante
Per ty kam unaz me diamante
2x

Kqyrni shoqe
Ca ka rritur nana i e o
Kqyrni shoqe
Ca ka rritur nana o

Avdyl Mziu - Kqyrni Shoqe

Kqyrni shoqe qka ka rritur nana iee oo
Kqyrni shoqe qka ka rritur nana oo

E ka belin o per dy kolana ie oo
E ka belin o per dy kolana oo

Kqyrni shoqe fustanin me pika ie oo
Kqyrni shoqe fustanin me pika oo

E ka nana o bajrak ner qika ie oo
E ka nana o bajrak ner qika oo

Beli & Klodi - Kqyrni Shoqe

kqurni shoqe o dhonrin me
nuse ieo kqurni shoqe o
dhondrin me nuse ooo si
princesha me princin po
duket ieoo si princesha
me princin po duken ooo

kqurni shoqe qka ka ritur
nana ieo kqurni shoqe qka
ka ritur nana ooo e ka
belin o peer dy koollona
ieo e ka belin o per dy
kollona ooo

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 22/07/2015Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente mbi këtë këngëDaim Lala - Kqyrni Shoqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kqyrni Shoqe".
3. Video është e këngës "Kqyrni Shoqe", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.