Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Shqipërin E Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Këngë Dasmash"

Komente

Asnjë Koment

22/07/2015

2015-07-22T12:25:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipërin E Dua" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet