Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Si Diamant Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kiss Me Baby
(Kiss Me Baby)
Kiss Me Baby

Syri Yt Si Diamant
Ma T'Bukur Nuk Egziston
U Kon E Shkrume Met Taku
Tka Fal Zoti Veq Per Mu X2

Ref: X2
Kiss Me Baby Kiss Me
Veq Ti Me Pelqen
Bu Sheqer Bonbona
Si Ndroj Me Miliona

Me Beso I Kam Taku
Ohh Me Mija Femra
Me Beso Se Per Asnje
Nuk Me Ka Rreh Zemra X2

Ref: X4
Kiss Me Baby Kiss Me
Veq Ti Me Pelqen
Bu Sheqer Bonbona
Si Ndroj Me Miliona


Ky tekst u dërgua nga Muki GVDaim Lala
Publikimi: 08/12/2015


Daim Lala - Si Diamant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Diamant".
3. Video është e këngës "Si Diamant", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0