Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Shih Me Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Qka po ndodh me mu qka po ndodh me ty
A e meritum zemrat mena thy
Kujt i bom keq ku bonem gjynah
Se nuk jemi bashk o pse nuk jemi ma.

Ref.
Shih me sy plas me zemer spo guzoj met
Thirr ne eben qka u bo dashni e vjeter
Ne doren tende unaz tjeter

Qka po ndodh me mu qka po ndodh me ty
Pse kujtime meti veq loti ne sy
Kujt i bom keq ku bonem gjynah
Se nuk jemi bashk o pse nuk jemi ma.

Ref.
Shih me sy plas me zemer spo guzoj met
Thirr ne eben qka u bo dashni e vjeter
Ne doren tende unaz tjeter


Ky tekst u dërgua nga Besim Smajli


Publikimi: 01/12/2016
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Rrahman KryeziuMë Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0


Daim Lala - Shih Me Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shih Me Sy".
3. Video është e këngës "Shih Me Sy", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.