Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Bija Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

me kaploi merzia
spo muj me bo ball
bija po mshkon nuse,zamren ma ka kall(2x)

kur ta pash duvakun
mendjen ma ke ndal
qysh me dal te dera ,me thon udha e mbar(2x)

Kjaj me lot oj bij
kjaj e mos pusho
nuse nena te con,tlus mos na harro(2x)

na ke bo hysmet
rreth qe 20 vjet
erdhi dita bija ime, nuse me t'percjell(2x)

kur po i shoh krushqit
po t'vin me t'marr ty
zemra babes plasi ,i ra loti nsy(2x)

dy vllaznit per krah
bij ty te kan marr
fjala s'po ju del ,me thon rruga e mar (2x)
Daim Lala
Publikimi: 11/12/2016


Daim Lala - Bija Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija Ime".
3. Video është e këngës "Bija Ime", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0