Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Boll Ma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

2x
Me mu krejt i ke pas
Po ti nuk din me dasht
Edhe me u ba kurr boll skam për t kall

2x
Boll ma boll ma
Me dy ftyra me mu s ka

U kry u kry
Boll me ty zemra mu thy

2x
Me mu krejt i ke pas
E zemrën ma ke plas
Për dit kur m ban me vujt
Dashni nuk mun me u qujt

2x
Boll ma boll ma
Me dy ftyra me mu s ka

U kry u kry
Boll me ty zemra mu thy

Boll ma boll ma
Me dy ftyra me mu s ka

U kry u kry
Boll me ty zemra mu thy.


Ky tekst u dërgua nga HasanDaim Lala
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/07/2017


Daim Lala - Boll Ma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Ma".
3. Video është e këngës "Boll Ma", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

1
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0