Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Daim Lala - Ta Hanksha Zemren  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/11/2017

2017-11-24T19:06:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ta Hanksha Zemren" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Daut Burrniku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O ta hanksha zemren,
e at syrin si filxhan
Qysh je pa behane,
ma ke trupin si alltan

[refreni x2]
Kjo nat , e lumja nat
Po me duket si 1 sahat
Kur po luj o shpirt me ty
Tjeter s'du me pa me sy

O ta hanksha Buzen
e at faqe sikur moll
Si e vizatume
Dukesh me belin e holl

[refreni x4]
Kjo nat ,e limja nat
Po me duket si 1 sahat
Kur po luj o shpirt me ty
Tjeter s'du me pa me syMë Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet