Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Oj Dashnia Jeme, O Mehlem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/03/2018

2018-03-13T18:24:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Dashnia Jeme, O Mehlem" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet