Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Daim Lala - Lotin E Mshefa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2018

2018-07-07T14:03:16

Muzika:

Rrahman Kryeziu

Teksti:

Fatmir Muja

Këngë e albumit:

"Lotin E Mshefa"
Lotin e mshefa
Askush se pa
Po dhimbjes zemer
AHH shka me i ba

Ishim te aferm
Oh deri dje
Sotspo guxoj
Me tpyt kuje

Refx2
Pa fjal m ki lan
Ohh sa ran
Nuk jam msu me u zgju
Pam than te du

Pa faj po qaj
Nuk esht e drejt
Pse um dhe veq lot
Kur ti dhash krejt

Ishim te afert
Oh deri dje
Sot spo guxoj
Me tpyt kuje

Refx4
Pa fjal um ki lan
ohh sa ran
nuk jam msu me u zgju
pam than te du


Ky tekst u dërgua nga Jetmir LubovciKartolina (4)

U krijua nga Valmir krasniqi 2018-10-05 09:43:37
Pa faj po qaj
Nuk është e drejt
Pse um dhe veq lot
Kur ti dhash krejt
U krijua nga Dreni 2018-08-13 15:13:52
Ishim të afërm
Oh deri dje
Sot s'po guxoj
Me t'pyt ku je
U krijua nga Azdreni 2018-07-21 13:30:51
Lotin e mshefa
Askush se pa
Po dhimbjes zemer
AHH shka me i ba
U krijua nga Azdren 2018-07-13 16:15:22
Pa fjal m ki lan
Ohh sa ran
Nuk jam msu me u zgju
Pam than te du

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet