Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Daim Lala - Me Ty Zemër Po Ma Don  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/07/2018

2018-07-01T11:07:20+00:00

Këngë e albumit:

"Lotin E Mshefa"
Me ty zemer shum po ma don
kur jam keq ti hiq spo non
zani yt i mir i but po don
menjen me ma lujt
me ty zemer shum po ma don
kur jam keq ti hiq spo non
zani yt i mir i but po don
menjen me ma lujt

bon ba buk e bon pa ui
un pa ty valla spo muj
bon pa shpirt pa pasuri
po pa ty spo muj dashni
bon pa buk e bon pa ui
un pa ty valla spo muj
bon pa shpirt pa pasuri
po pa ty spo muj dashni

oj melaqe oj melage
zemren teme ti ma kenaqe
pasha jeten qe kam
per gjith mon i yti jam
oj melaqe oj melaqe
zemren teme ti ma kenaqe
pasha jeten qe kam
per gjith mon i yti jam

bon ba buk e bon pa ui
un pa ty valla spo muj
bon pa shpirt pa pasuri
po pa ty spo muj dashni
bon pa buk e bon pa ui
un pa ty valla spo muj
bon pa shpirt pa pasuri
po pa ty spo muj dashni

bon ba buk e bon pa ui
un pa ty valla spo muj
bon pa shpirt pa pasuri
po pa ty spo muj dashni
bon pa buk e bon pa ui
un pa ty valla spo muj
bon pa shpirt pa pasuri
po pa ty spo muj dashni


Ky tekst u dërgua nga Lisa
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet