Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daim Lala - Nanë Moj Nanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nanë Moj Nanë".
3. Video është e këngës "Nanë Moj Nanë", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Daim Lala - Nanë Moj Nanë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Lotin E Mshefa"

Komente

Asnjë Koment

11/07/2018

2018-07-11T14:41:44+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nanë Moj Nanë" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkurte Fejza & Gresa Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nanee moj e shtrejta naneee e shtrejta nane
A sma qep ni xhamadane aman aa sma qep ni xhamadannn

Do ta qep ni xhamadane hejjj amanee e ta heq marakun tane amannee shtatit tanee i rinee tamanee

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraa

Naneee mojj e shtrejta naneee q'ma qendisseee xhamadannn

Ta qendis att xhamadaneee ee hejj amanee eee ta heq marakun tanee ee hejj amanee shtatit tanee i rin tamanee

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraa

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraaMë Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë