Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Daim Lala - Lutem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/10/2018

2018-10-25T09:16:05+00:00

Teksti:

Fatmir Muja

Muzika & Orkestrimi:

Rrahman Kryeziu
2x
E pamundur osht çdo rrug
Me ardh e me t'puth
E me t'than fshima lotin
Te du PASHA ZOTIN

REF. 2x:
Lutem, Lutem edhe qaj
O Zot a qajn dhe syt e saj

E pamundur Me t'kujtu ehh mos me vajtu
E pamundur Me u kthy dhe me qesh me ty

E pamundur Me t'kujtu ehh mos meeeEeet harru
E pamundur Me u kthy dhe me qesh me ty

REF. 4x:
Lutem, Lutem edhe qaj
O Zot a qajn dhe syt e saj


Ky tekst u dërgua nga Kujtim Ebibi4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet