Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Moj Zemer Katile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Paskam ra n'dashni n'zemren e gabume
Kjo plagë e kjo dhimbje qoftë e kalume
Borgj nuk ta kam pas dashnin me ma vra zemra që t'ka dasht gropen ja ke ba

REF. 2x:
Moj moj zemer katile
e kallxove veten
qysh e ki at zemer
zoti ta boft jetën

Në histori mbete dashni e deshtume kjo dhimbje e zemres qoft e kalume borgj nuk ta kam pas dashnin me ma vra zemra që tka dasht gropën ja ke ba

REF. 2x:
Moj moj zemer katile
e kallxove veten
qysh e ki at zemer
zoti ta boft jetën


Ky tekst u dërgua nga Ahmet hasaniDaim Lala
Publikimi: 10/07/2019
Muzika: Rrahman Kryeziu
Teksti: Fatmir Muja
Video Produksioni: BUG Production


Daim Lala - Moj Zemer Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Zemer Katile".
3. Video është e këngës "Moj Zemer Katile", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0