Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Daim Lala - Oh Jeta Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

17/07/2019

2019-07-17T16:02:31+00:00

Këngë e albumit:

"Ta Fala"
As me helm as me ilaq
nuk t'harroj se shum t'kam dasht

Dashni, dashni, pa ty spo bon
Zemra kerkon nuk po ma don
Dashni, dashni, pa ty nuk bon
Zemra kerkon o nuuk po ma don

Oh moj drita jeme,
foli ti ksaj zemre
Pa ty e kam shum rond,
kur ma keq nuk jam kon 2x

Dashni, dashni, pa ty spo bon
Zemra kerkon nuk po ma don
Dashni, dashni, pa ty nuk po ma don
Zemra kerkon o nuuk po ma don


Ky tekst u dërgua nga Dinushi
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet