Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Martesa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Valle Romantike luam sonte si qifti ri, ne sy te lexohet fjala dashuri
Valle Romantike luam sonte si qifti ri, ne sy te lexohet fjala dashuri
Afer njeri tjeteit, me hapa ngadal kam vendosur prej sonte jeten ta qojm bashk
kem vendosun prej sonte jeten ta qojm bashk

Ne Emer te dashnis sonte jemi bashk
Gjithmon njeri tjetein ne kemi me dasht
2x

Erdh kjo dit e madhe ball per ball me ty ne valle
Te uroj nga zemra ime ti je nusja e jetes time
2x

Ne Emer te dashnis sonte jemi bashk
Gjithmon njeri tjetrin ne kemi me dasht
2x

Jam i lumturi i ksaj bote kur tha Po goja jote
E kam dashur nje si ty me marr Nuse me qu nshpi
2x

Ne Emer te dashnis sonte jemi bashk
Gjithmon njeri tjetein ne kemi me dasht
2x
Daim Lala
Publikimi: 29/10/2019


Daim Lala - Martesa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martesa".
3. Video është e këngës "Martesa", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0