Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Daim Lala - Të Du Hala  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/11/2019

2019-11-08T15:00:10+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Të Du Hala" kënduar nga Daim Lala.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Të Du Hala".
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet