Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim, Aida & Argjenda - Ama Doren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ama Doren" kënduar nga Daim, Aida & Argjenda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 14 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
14

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhensila - Ama Doren

HA HAAA
It's Zikeeyy
Xhensilaaa

Mozzik
Shum trëndafila
Per ty moj Xhensila
Tu vrapu mbas teje
Humba shum kila
Nuk di shum mir te
Flas n'ket dialekt
Vec jam ka t'njeki
Si mi pas marr lekt
Mos thuj sa vjet
I kam se qaq s'dokna
Spo du me kon shok na,Kuptom
Sinqert,Shpirti po t'don
E TIK-TAK vec per ty bon
Goc moj Goc,Cheers
Merre naj got
Po ikim larg shum
E po dalim nga kjo botë
Se njerzt kan zili
E po dojn me naj ftof
Pushimi n'fund t'mujit
Fresh po vjen si rrog
Ah Xhamadani Vija-Vija
Ti the vjen nga Shqipëria
Une vi të pres tek shtëpia,Jote
Bojna party deri n'agim
Kam shum shokë kshtu qe merr shoqe

Xhensila Reff
Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën vetëm mos me le

Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën e vetem mos mle mos m le.

baby ti jemi,jemi je
ama ama doren baby mos mle

Xhensila
A po don pak,E ti don
Me t'kap n'infrakt
Papritur krejt takohom n"club
Vdis per mu ti bonu 2pac
T'le me t'prit,Hala nuk jam mir
E ti po don me m'marr
Po don me m'marr,Është vec nata e parë
Ma more zemren vec me 1 fjalë
Per natë te parë krejt krejt po ti fal
Ca ta don n'fakt,Sna pengon sonte
As 1 shkak,Aeee zemer mke cu
Shum nalt,Vdis per mu ti bonu 2pac
M'ke shti n'trip,Sa po menoj
Me t'lon e me ik,Kthena t'perqafoj
Sdu me t'lon un PIK,Ikim diku larg
Diku ku nuk ka dritë,masi po m'thirr me Chillit

Xhensila Reff
Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën vetëm mos m le

Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën baby mos m le

Mozzik
Ziki Ziki Yee
Ziki Ziki Yee
Nuk o secila
Si Xhensila Yee
Si kapak fruktali
Zemra po m'rreh
Kur po shimi yee
Kur po shimi yee

Xhensila
Xhesi Xhesi Yee
Xhesi Xhesi Yee
Nuk o secili
Si Mozziki Yee
Si kapak fruktali
Zemra po m'rreh
Kur po shimi yee
Kur po shimi yee

Xhensila Reff
Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën vetëm mos m le

Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën baby mos m le

Xhela - Ama Doren

Ama doren

eeeee
Aman doren oj gjane
ama doren oj gjane
ama doren hyn ne valle
ama doren hyn ne valle

Se ne ty mka zan dashnia
se ne ty mka zan dashnia
mi more moj ment e mia
seq mi more ment e mia

Hije tpaska ai fustane
hije tpaska ai fustane
zemres sime pik ju bane
zemers sime pik ju bane

vallen bukur po e lune
valen bukur po e lun e
zemren seq po ma lekune
zemern seq po ma lekune


Featuring: Aida Doçi
Featuring: Argjenda Doçi
Publikimi: 08/11/2020Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente mbi këtë këngëDaim, Aida & Argjenda - Ama Doren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ama Doren".
3. Video është e këngës "Ama Doren", por nuk këndohet nga Daim, Aida & Argjenda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.