Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - N'gjynah Ke Hy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sikur T'Kishe Mujt Zemren Me
Ma Pa Ti Per Gjendjen Tem Me
Lot Kishe Qa Nuk Jam Tu Tu Lut
Tek Un Me U Kthy. Vec Po Du Met
Thon Se Kam Let Pa Ty. Vec Po
Du Met Thon Se Kam Let Pa Ty

REF.:
O Mos Mos U Kthe O Mos U
Pergjigj Vlern Dashnis
S'Ja Paske Dit S'Ja Dit
Hic. O Mos U Kthe O Mos
U Pergjigj Ti Mem Pas Dasht
S'Ishe Largu S'Ishe Largu Hic
S'Ishe Largu Hic

Je Hidhnu Me Mu Tuj Besu Me
Rrena Un T'Kisha Harru Por S'Po
Te Harron Zemra. Nuk Jam Tu Tu
Lut Tek Un Me U Kthy. Vec Po Du
Met Thon Sa N'Gjynah Ke Hy. Vec
Po Du Met Thon Sa N'Gjynah Ke Hy

REF.:
O Mos Mos U Kthe O Mos U
Pergjigj Vlern Dashnis
S'Ja Paske Dit S'Ja Dit
Hic. O Mos U Kthe O Mos
U Pergjigj Ti Mem Pas Dasht
S'Ishe Largu S'Ishe Largu Hic
. S'Ishe Largu Hic

Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaRenditja: Top 200
Publikimi: 24/10/2021


Daim Lala - N'gjynah Ke Hy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'gjynah Ke Hy".
3. Video është e këngës "N'gjynah Ke Hy", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0