Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala & Andrra Dauti - Amanet Eshte Familja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

DAIM LALA

Jetes Nuk I Dihet Meu
Nda E Patem Fatin Me
Fal Moj Bija Ime Qe
Shpirtin Bota Te Plasi
Evladi Po Te Mbytka Sa
Her I Del Loti Keshtu
Sic E Kan Zemren Ka Me
Ja Kthy Zoti

ANDRRA DAUTI

As Ju Vjen Gjynah Meu
Rrit Si Jetim Dikur Me
Keni Thon Me Dashni
Me Keni Lind. Mu Ka
Smur Mu Zemra Tek
Shkolla Une Kam Ron
Kur I Shoh Shoqet E
Mija Po I Presin Bab
E Non

REFRENI DAIM LALA
ANDRRA DAUTI

Amanet Eshte Dashnija
Amanet Eshte Familja
Por Kur Ndahen Bab E
Non Ma Se Shumti Po
E Vujka Fmija. Amanet
Eshte Dashnija Amanet
Eshte Familja Por Kur
Ndahen Bab E Non Ma
Se Shumti Po E Vujka
Fmija

TEKSTI DY

ANDRRA DAUTI

Sa Her Fiset Kan
Me Ardhe Dhe Bashke
Kemi Meu Mbledh
Me Lot Ne Sy Kam
Me Thon Pse Nuk
Erdh Baba Jem Pa
Eren E Babes Mua
Po Me Dhem Shpirti
A Edin Sa Merzitet
Gjyshja Edhe Gjyshi

DAIM LALA

Mos Ma Ndalni Telefonin
Kur Evladi Du Me Thirr
Cdo Ditlindje Kam Me
Ardhe Baba Don Met Pa
Mire. Ndarja Ishte E
Rond Shpirtin Flak Ma
Kalli Mire Kan Thon
Evladit Te Shtikan Ne
Dhe Per Se Gjalli

REFRENI DY DAIM LALA
ANDRRA DAUTI

Amanet Eshte Dashnija
Amanet Eshte Familja
Por Kur Ndahen Bab E
Non Ma Se Shumti Po
E Vujka Fmija. Amanet
Eshte Dashnija Amanet
Eshte Familja Por Kur
Ndahen Bab E Non Ma
Se Shumti Po E Vujka
Fmija

ANDRRA DAUTI

Ma Se Shumti Po E
Vujka Fmija


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaDaim Lala
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2022


Daim Lala & Andrra Dauti - Amanet Eshte Familja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet Eshte Familja".
3. Video është e këngës "Amanet Eshte Familja", por nuk këndohet nga Daim Lala & Andrra Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0