Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Zeqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Daim Zeqiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 17 Tetor 2020, Daim Zeqiri publikon videoklipin "Këngë Për Dëshmorin Hamdi Ferati"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gëzim Ahmetaj

Daut Zenku

Lekë Duhoni

Rrahman Pagarusha

Dervish Dervishi

Januz Mushkolaj

Paulin Pervathi

Nebi Halili

Isa Veliu

Musa Dauti

Tags: Daim Zeqiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet