Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dalina Shehaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dalina Shehaj është një shkrimtare. Dalina jeton ne qytetin e Patosit se bashku me familjen e saj. Aktualisht eshte nje gjimnaziste ne gjimnazin e qytetit "Zhani Ciko". Eshte e apasionuar pas lendes se kimise, gjithashtu nje talent tjeter i saj eshte edhe shkrimi, krijimi. Dalina eshte nje nder fanset me te çmendura te Cartanit (Judovnik Boshnjakut). Endrra e saj eshte qe nje dite te mund te takoj reperin e saj te preferuar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Silvia Hametaj

Anxhela Kanani

Anisa Hysenaj

Laureta Durmishi

Oriada Dajko

Xhenisa Memolla

Xhensila Dautllari

Suela Sokoli

Mersina Makollari

Julijana Nika

Tags: Dalina Shehaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet