Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dalina Shehaj

Dalina Shehaj
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Prill 2000
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50

Dalina Shehaj është poete. Dalina jeton ne qytetin e Patosit se bashku me familjen e saj. Aktualisht eshte nje gjimnaziste ne gjimnazin e qytetit "Zhani Ciko". Eshte e apasionuar pas lendes se kimise, gjithashtu nje talent tjeter i saj eshte edhe shkrimi, krijimi. Dalina eshte nje nder fanset me te çmendura te Cartanit (Judovnik Boshnjakut). Endrra e saj eshte qe nje dite te mund te takoj reperin e saj te preferuar.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0