Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daloss - Jeta Dhe Shoqnia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me krejt forcen jom mundu me kon njeri i mir
po qasi jete un e pata me probleme e padeshir
kur po ju kqyri spo ju shoh keni ndryshu spo ju njoh ...
ju kisha lut qe jeten te vazhdoni pa mu
kjo jet osht veq nje onder qe prej saj smundesh me u zgju ...

po un nje deshir e kom qe kisha pas qef me mu plotsu veq juve me ju pa ne kit jet tu u gzu
mu ka merzit kjo bot se ktu vend per mu ska e ty shoku jem i vjeter tkisha lut me ja jap shoqes tem tvjeter ..

Ref: X2
Jetaa tashh shkoi realiteti u mbet ne ty
une sju haroi mos tju sho lot ne sy
se i mbllefur jom edhe prej atyne qe se kom prit
edhe pse po ndroi jet sdu me ju pa tu u merzit

Ky tekst u dërgua nga Daloss


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 11/02/2013


Më Shumë Këngë Nga Daloss:


Komente 0


Daloss - Jeta Dhe Shoqnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Dhe Shoqnia".
3. Video është e këngës "Jeta Dhe Shoqnia", por nuk këndohet nga Daloss.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.