Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dashamir Mehmeti - Acoustic History  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

06/10/2007

2007-10-06T13:52:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Acoustic History" kënduar nga Dashamir Mehmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dashamir Mehmeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dame Nick:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet