Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Damiana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Damiana është një këngëtare. Në Maj 2013, Damiana merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Vij Tek Ti". Më datë 2 Maj 2015, Damiana publikon videoklipin "O2". Damiana Shtylla vjen për herë të parë në festivalin “Kënga Magjike” me këngën, “Fund pa fund”. Në bakstage, Damiana na rëfen për emocionet dhe rëndësinë që ka ky festival në karrierën e saj muzikore. Në festivalin “Kënga Magjike 2015”, Damiana Shtylla vjen më një këngë të shkruar dhe kompozuar nga Renato Rexha. Në st...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Suela Kalaja

Monika Trungu

Ola Bakalli

Alba Loxha

Crazy Girl

Albana Kastrati

Ada Hoxha

Ajlin Petrela

Kristela Trungu

Diola

Tags: Damiana, Damiana Shtylla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet