A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Damiano
  • Origin:
  • Berat 
  • Residence:
  • Suedi 
  • Birthday:
  • 29 April
  • Zodiac sign:
  • ♉ Demi
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Music genres: Hip-Hop

Damiano is a singer. Më datë 23 Shtator 2017, Damiano publikon videoklipin "Dashnia". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teksti u shkrua nga Petro Xhori, ndërsa për orkestrimin u kujdes Dj Jojo.

Më datë 8 Prill 2018, Damiano publikon videoklipin "S'na Nalin". Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Youtube

Channel

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019