Damjana Shtylla
Damjana Shtylla

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Damjana Shtylla është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012, Damjana Shtylla merr pjesë në The Voice Of Albania 2....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0