Më mbaj mend (për 1 muaj)

Danger - Nje Unaze (Feat. Adelina)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref 3x Nje unaz me mbeti nga tih si kujtim per dashuri sdot kem pran ty qe te du oh shpirt sdo te jesh me mu

Me lot ne sy nisi me shkru fjal per ty fati zi na ndau zemra mu ka thy mu e ty na lendoj na humbi dashurin lumturin dhe gjithqka qe kishim pse smund te jesh e imja pse smund te jem i yti pse lamtumir me duhet qe te them pse me duhet qe ste kem pse nuk jem sikur ishim Psee (Pseee) ti sje ndur te mija na mallkun ne dy qe sjem bashk kjo dashuria jon nuk kishte fat kjo Unaz nga tih me mbeti nje kujtim qe kurr se treti per dashuri qe kisha me ty te dua dhe nese ste shoh me sy sdot kem pran ty qe tdu Zemer Sdot Jesh Me Mu

3x Nje unaz me mbeti nga ti si kujtim per dashuri sdot kem pran ty qe te du oh shpirt sdo te jesh me mu

Lamtumir ktuh perfundoj gjithqka te lutem rri e heshtur mos thuaj asgje doren ma shtrengo fort mos qaj dashnin per ty nzemer do ta mbaj mos fillo te qash kur me sheh ne sy te lutem mbahu sepse sdo te jem ne te dy sdot jesh e imja sdot jemi un dhe ti Besnik i qendrova fjales qe ta dhash edhe pse sjemi bashk ti je nzemeren time shum kujtime lumturi qe kishim ne te dy edhe pse koha shkon plagen sma sheron sikur ty asnje nzemer sdo ta mbaj jeta hec e shkon koha kalon Dashnia Ime Per Ty Kurr Nuk Mbaron (Kurr Nuk Mbaron,Kurr Nuk Mbaron)

4x Nje unaz me mbeti nga tih si kujtim per dashuri sdot kem pran ty qe te du oh shpirt sdo te jesh me mu

(Nese kum shkru najsen gabim ju kerkoj ndjes jam munu me shkru me sa ma pak gabime!)

Ky tekst u dërgua nga JasminaPublikimi: 03/03/2009


Më Shumë Këngë Nga Danger:


Komente 0


Danger - Nje Unaze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Unaze".
3. Video është e këngës "Nje Unaze", por nuk këndohet nga Danger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.