A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Daniela Toçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  91
  • Vendlindja:
  • Kukës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Daniela Toçi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të këndojë që në moshën 5-vjeçare dhe ka marrë pjesë në disa aktivitete muzikore ku nuk është larguar pa çmime. Talenti i saj është i trashëguar në familje, ku të dy prindërit këndojnë. Pasioni i Danielës është muzika, ndërsa kur të rritet dëshiron të bëhet mësuese biologjie ose mjeke. Këngëtarja e saj e preferuar është Vaçe Zela. Në vitin 2018, Daniela Toçi merr pjesë në Voice Kids Albania. Në Tetor 2018, Ardit Çuni & Daniel...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

10 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Altea

Mejba Kadija

Anna Gjebrea

Erta Qerimi

Zhaklina Veizaj

Uendi Goga

Kleansa Susaj

Anjeza Sejdia

Klaudia Thartori

Sara Bajraktari


Tags: Daniela Toçi, Daniela Toci, Danjela

Daniela Toçi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019