Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daniel Kopsaj - M'thuj O Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

M'thuj o shpirt ku kam gabu
Pse kaq shum me vujt më bane
Te kam dasht e t'kam besu
Jum tu vujt prej dashnis tane

Shetis rrugve krejt i vetem
Pak qetsi po kerkoj un
Ti ke shku kujtimet mbeten
Jam tu vujt edhe ma shum

Ref
Nga e hena ne te diel
I urrej ditet me rradh
Prej ksaj zemre nuk po m'del
Gjall jetoj por nuk jam gjall

Nga janari ne dhjetor
I urrej muajt dhe stinet
Kur ste shoh ste prek me dore
Terr m'jan ba netet dhe ditet

St2
C'ka ka dasht e shkreta zemer
Fati jone se paska shkru
Bane t'lumtur diken tjeter
Por syni jot ka pa vec mu

Shetis rrugve krejt i vetem
Pak qetsi po kerkoj un
Ti ke shkuku kujtimet mbeten
Jam tu vujt edhe ma shum
Daniel Kopsaj
Publikimi: 30/03/2017
Orkestrimi: Roland Çukaj


Daniel Kopsaj - M'thuj O Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'thuj O Shpirt".
3. Video është e këngës "M'thuj O Shpirt", por nuk këndohet nga Daniel Kopsaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daniel Kopsaj:


Komente 1