Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daniel Kopsaj - Të Lumtur Du Me T'pa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa her naten von, me lot per ty kom qaa
Asnjeher ste kom mallku, se te du halaa (x2)

Edhe pse ti m’ke lendu, shpirti cop ke bo
Uroj qe ta gjesh dashnii, t’lumtur du me t’paa

Per ty flas me hanen, sonte i them sa me mungon
Hesht me goj bertas me zemer, ndoshta me degjon

Hana sonte flet me mu…
Sikur t’ishim bashk
Per ty veten kom harru
POR skom harru me t’dasht. (x2)

Sa her naten von, me lot per ty kom qaa
Asnjeher ste kom mallku, se te du halaa
Edhe pse ti m’ke lendu, shpirti cop ke bo
Uroj qe ta gjesh dashnii, t’lumtur du me t’paa (x2)


Ky tekst u dërgua nga F.KDaniel Kopsaj
Publikimi: 01/11/2022
Muzika: Daniel Kopsaj
Teksti: Daniel Njebza
Orkestroi: Mario Marku
Sax Soprano & Clarinet: Gjergj Marku
Ney: Redis Kalaja
Video Produksioni: Power Media StudioDaniel Kopsaj - Të Lumtur Du Me T'pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Lumtur Du Me T'pa".
3. Video është e këngës "Të Lumtur Du Me T'pa", por nuk këndohet nga Daniel Kopsaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daniel Kopsaj:


Komente 0