A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Danny Boy

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Danny Boy is a popular singer of Hip-Hop music. Ai i takon reperëve të gjeneratës së vjetër, ndërsa ka qenë shumë i pëlqyer për këngët e tij ndër vite, dhe disa pjesëmarrje mjaft të suksesshme në festivalin Top Fest. Danny Boy publikon kange te re në vitin 2018, mbas shumë viteve mungesë. Në Maj 2004, Danny Boy merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Bounce". Në Prill 2006, Danny Boy merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Me Kritiko". Më datë 3 Maj 2008, Danny Boy publikon videoklipin "Fjal...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bigg V

B-Bami

Agon Nimani

F-Tim

F-Boogie

Rron KRZ

Legjenda

O.D (Overdose)

Bidaki

Xhema Aka Jemayli


Tags: Danny Boy, Dannyboy, Dany Boy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019