Më mbaj mend (për 1 muaj)

Danny Boy - Fjala Hip-Hop  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"100% Shqip Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

03/05/2008

2008-05-03T08:32:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjala Hip-Hop" kënduar nga Danny Boy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Danny Boy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Danny Boy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet