Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dara - Te Baza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Hala te baza
Me cunat e mi nuk boj mrapa
Hala te baza
Hala te ba za huh

Hala me tnjejt te baza
Xhiro me kerr te baza
Bohet shum terr te baza
Del vetem tym te baza
Do dalim do dalim o lal kemi koh
folim po folim se na kemi bo
Dalim normal kemi koh
Ekipa jan gati po sillen kudo

Ref 2x:
Hala tu nejt te baza
Xhiro me kerr te baza
Bohet shum terr te baza
Del vetem tym te baza huh

Ekipa me tzeza ikona si zorro
Mu marr me neve e dini shum zor o
tipat mu nal nuk din jan pronto
Vim nga mesnata dhe shkrepim do foto

Xhipat e zi nuk i ma autostrada
2 tipa para e 2 dhipa mrapa
Njona me thoben e madhe
Me xhinsat e ngushta po mthot hajde
Myte shuplaka

Ajo po don
Gucci gabbana dhe louis vuitton
E thirri queen se vec dhurata don
Nuk rri me ty un skam ca me bo
Neve na don

Ajo mbeso mbeso mbeso
Mbeso kur vjen ktej nga ne
Sillet si ne edhe fol sikur ne
Xhiro me kerr tu dal vetem me ne huh

Hala me tnjejt te baza
Xhiro me kerr te baza
Bohet shum terr te baza
Del vetem tym te baza
Do dalim do dalim o lal kemi koh
folim po folim se na kemi bo
Dalim normal kemi koh
Ekipa jan gati po sillen kudo

Ref 2x:
Hala tu nejt te baza
Xhiro me kerr te baza
Bohet shum terr te baza
Del vetem tym te baza huh

Hala te baza
Hala te baza huh
Cunat sbojn mrapa
Hala te baza

Ajo po don
Gucci gabbana dhe louis vuitton
E thirri queen se vec dhurata don
Nuk rri me ty un skam ca me bo
Neve na don

Ajo mbeso mbeso mbeso
Mbeso kur vjen ktej nga ne
Sillet si ne edhe fol sikur ne
Xhiro me kerr tu dal vetem me ne huh

Ref 2x:
Hala tu nejt te baza
Xhiro me kerr te baza
Bohet shum terr te baza
Del vetem tym te baza huhPublikimi: 14/10/2021
Teksti: Dara
Video Produksioni: Fullmoon Production
Directed: The Claudia
Produksioni: Gent Music
Orkestrimi: KlevisonthisKomente 0


Dara - Te Baza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Baza".
3. Video është e këngës "Te Baza", por nuk këndohet nga Dara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.