Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan Aliu - Pendimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

All`llaaaaaaaaaaah
Ti na shpëtooooo

Nëse e Kërkon shpëtimin
mos e harro ti pendimin
Nëse e kërkon xhehnetin
Islamit bonja yzmeetiin

Shahadetin ti dëshmooo
Fal namaz e agjërooo
zekatin mos e harrooo
mundësisht në Qabe shkoooo

Mos e lakmoo Tiii kët dynjaaa
Se shum e shkurt ësht o vllaaa
Mos e lakmo tii mos e lakmoooo
Fal namaz pendohu ` agjërooo
(Ti agjërooooooo)

Jeeetooo ti si Muslimaaaan

Jeeetooo ti me ndeeeeeer
se n`ket jet weq hyn e deeeL


Ky tekst u dërgua nga BessiDardan Aliu
Publikimi: 21/07/2012


Dardan Aliu - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Dardan Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0