Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan Balaj - Ndarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

SONTE GJUMI NUK ME MER
DASHURIJA ISHTE FER
ISHTE FER PER NE TE DY
THELL E TRETUR NOSTAGJI
THELL E ZHYTUR NE HUMER
SI DIQKA I PA VLER

REF:
TI ME THUA LAMTUMIRE
DHE ME LUT QE TE HAROJ
POR KJO ZEMER NUK DURON
NDARJEN TENDE TA PRANOJ

PRAP ME THUA LAMTUMIRE
DHE ME LUT QE TE HAROJ
POR KJO ZEMER NUK DURON
NDARJEN TENDE TA PRANOJ


SHPRESA VDES
MLE o MBRES
PO KUJTIMIN DON TE ZBEH
PER NJE FJAL
AQ TE SHKRET
DASHURIN E PA JET

REF:
TI ME THUA LAMTUMIRE
DHE ME LUT QE TE HAROJ
POR KJO ZEMER NUK DURON
NDARJEN TENDE TA PRANOJ

PRAP ME THUA LAMTUMIRE
DHE ME LUT QE TE HAROJ
POR KJO ZEMER NUK DURON
NDARJEN TENDE TA PRANOJ


NUK DURON
NUK DURON


Ky tekst u dërgua nga MimiDardan Balaj
Publikimi: 12/02/2008
Festivali: Top Fest 5


Dardan Balaj - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Dardan Balaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan Balaj:


Komente 0