Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan Gjinolli - Pse Ike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Athu nje dit do te shohe
Duke qar dikur si une

Shkova i vetem ne gurbet kur u ktheva ti me la vet
Ky gurbet gurbet i shkret ma mori mu zemren krejt

Ku jan fjalet qe mi dha
djal dhe vajz ne kem me i ba
shkova i vetem ne gurbet kur u ktheva ti me la vet
Ky gurbet gurbet i shkret ma mori mu zemren krejt

Tash i vetem neper rruge duje hecur dhe mendu
Shkova i vetem ne gurbet kur u ktheva ti me la vet
Ky gurbet gurbet i shkret ma mori mu zemren krejt


Dardan Gjinolli - Pse Ike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Ike".
3. Video është e këngës "Pse Ike", por nuk këndohet nga Dardan Gjinolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan Gjinolli:


Komente 0