Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan Gjinolli - Dhimbje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dhimbje... vec ti mbete besnike per mua

Trashegim nga ajo qe e dua

Dhe pse tjetri me te sot festonLotet sdo t’ia sho ne fytyre kur gezohet

Dhimbjet un do t’i ndjeje kur pikellohet

Kam lan zemren ne barku e saj

Sa here babe e thret ne emer

Ti do vdesesh pak nga pak

Ai mund ta kete femi me emer

Mos harro se mu m’ka xhak


Ai ska faj qe n’jeten tende
Un aty do’t jem gjithmone

Ti me te jeto e lumtur
 biri yt eshte djali jon
Dardan Gjinolli
Publikimi: 16/09/2018
Teksti: Chipsi
Video Produksioni: BUG Production
Produksioni: Chipsi


Dardan Gjinolli - Dhimbje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhimbje".
3. Video është e këngës "Dhimbje", por nuk këndohet nga Dardan Gjinolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan Gjinolli:


Komente 0