Më mbaj mend (për 1 muaj)

Danny - Latina Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verse1:
Ay mami na dy mo nuk po nihna
Jom tu pi alkool merre me men nuk po ngihna
Kallxo mo na dy a rrina
My latina my latina
Aj aj sun thy qe kena dyt faj skena dyt faj
se qa kem mrena na dy
Ti e din vet
Se koha spo ka mshir
Veq na dy me kon mir ska sen ma mir

Refren:
Se ti je my latina x2
Edhe sa me tprit jo mo mos em bon filma x3

Verse2:
Uh ma u bon shum vjet
Tash kena met vet
Tu u sill nqytet
Njoni tjetrin e pret
Po kurgjo apet
Se shpresa u djeg
Kur u ndam pa text
Tash per ty po pi martini
Tu munu me gjet gabimin
Nese ti je anderr lem mos em qo pi gjumit
Nese kesh i pari pse tash dola i funit
Trunit ja dhe performancen e tbllokumit
Ket librin ton e le mas dore i ra pluhni
Kta tinguj tgitares jan vaji i varres
Kjo melodi osht vaji i ndarjes

Refren:
Se ti je my latina x2
Edhe sa me tprit jo mo mos em bon filma x3Nuk kemi video për këtë këngë.
Danny - Latina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Latina".
3. Video është e këngës "Latina", por nuk këndohet nga Danny.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan Osmanollaj:


Komente 0