Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan Restelica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Dardan Restelica është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 22 Tetor 2016, Dardan Restelica publikon videoklipin "Mke Bo Me Vujt". Më datë 4 Prill 2017, Bardhi Beselica publikon videoklipin "Gjaku I Zemres", në bashkëpunim me Dardan Restelica. Më datë 19 Tetor 2019, Dardan Restelica publikon videoklipin "Tradhti E Shkret"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gjergj Tunaj

Arsen Mani

Hakif Krasniqi

Lorik Kasapolli

Krenar Krasniqi

Egzon Bajra

Flakron Voca

Omar

Naim Smakolli (Nimi)

Amir Rexhepi

Tags: Dardan Restelica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet