A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dardan Shkreli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12
  • Origin:
  •  
  • Age:
  • 49
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Dardan Shkreli is a popular singer and songwriter. AUTOBIOGRAFI: I lindur 15 ditë para Vitit Ri 1970. Nëse të them se kam lindur në spital, mos mendo se kam qenë i sëmurë, e nëse shtoj se kam lindur në Kosovë, mos mendo se kam lindur në burg, edhepse Kosova asokohet ishte një burg i madh, gjë që e dëshmuam me rininë tonë të bjerrë nëpër botë. Por më mirë nuk po e dramatizoj. Përndryshe, edhe unë jam i shekullit të kaluar: atje më kanë lindur pa më pyetur fare, e në këtë shekull kam hyrë pa pyetu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hazir Qelaj

Nehat Ferati

Florent Nushi

Luan Krasniqi

Avni Hadergjonaj

Shkumbin Kryeziu

Morris

Niman Mushkolaj

Leka

Fatmir Miroci


Tags: Dardan Shkreli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019