Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dardan Shkreli - Dikur Bëhet Vonë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur Bëhet Vonë".
3. Video është e këngës "Dikur Bëhet Vonë", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan Shkreli - Dikur Bëhet Vonë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Thirre Emrin Tim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00Zonja dhe zotërinj, miq e afaristë të nderuar,
ditën e parë të Ramazanit u dashurova në një vajzë
nga Fakulteti Teknik, dega e elektros, viti i tretë. E ajo,
edhe pse e lazdruar pa masë, i hoqi dëgjueset e
walkman-it nga veshi, ma hodhi një vështrim kritik,
dhe më dëgjoi me vëmendje. Unë jam një katundar
nga Kaqandolli, i thashë, jam student i juridikut dhe
kam pretendime që një ditë të bëhem president.
Me mundësitë e mia gjigante orale ia futa zhvallë e i thashë:

Mami të ka thënë mos u kthe pa pesëshe në shtëpi,
Por ti as s'shkon në shkollë më, por këtë mami nuk e di.
Ti ulesh n'telefon dy orë nga dora nuk e lëshon,
Dhe ram - bam - bam - bam, zemra të vallëzon.

Detyrat e shtëpisë, - do t'i bëjmë bashkë këtë natë,
Jemi përplot energji, - e nata është e gjatë...

Dikur, dikur bëhet vonë,
Dikur, koha shumë shpejt kalon


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet