Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Dardan Shkreli - Vjeshte Ne Gote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/05/2007

2007-05-25T05:40:35Reklamat e neonit, ndizen e fiken,
Në ritmin e hapave tua,
Çdo gjë do të ishte ndryshe,
Sikur t'më thoshe: të dua!

Në gotë të zbrazu, shiu rigon,
Një i dehur hiçet rrugën ta trazojë,
Dhe ndonjë i marrë si unë -
Që pret të agojë!

Ref:
Ditë e bardhë, shpresë e re,
Vjeshtë në gotë dhe dashuri,
Të shikoj, nga xhami i lagur,
Është nga lotët, ja është shi...


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet