Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan Shkreli - Tina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tina".
3. Video është e këngës "Tina", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan Shkreli - Tina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/07/2013

2013-07-29T20:10:33+00:00Tina, mos rri me vajza t‘ kqija,
Tina, dëgjoji fjalët e mija,
Tina, pse mamin s’e dëgjon,
Tina, mos rri natën deri vonë.

Tina, Tina, zgjodhe rrugë të gabuar,
Tina, Tina, bëhet vonë kur t‘ jesh penduar.

Tina, n‘ pluhur t‘ bardhë je fundosur,
Tina, gjilpërat të janë sosur,
Tina, s’e bën ballë dot kët’ lojë,
Dhe Tina, m’ lejo të të ndihmojë.

Tina, Tina, zgjodhe rrugë të gabuar,
Tina, Tina, bëhet vonë kur t‘ jesh penduar.

Ref :
M’ lejo të të të ndihmoj, të t’i lag’ buzët e thata,
Eja tash të përqafoj, dora ime n’ flokët e tua t’ gjata,
Nuk është vonë moj zemër, bëhu një me mua,
Se shpresa ka një emër, Tina unë të dua !
M’ lejo të të të mdihmoj, të t’i lag’ buzët e thata,
Eja tash të përqafoj, dora ime n’ flokët e tua t’ gjata,
Nuk është vonë moj zemër, bëhu një me mua,
Se shpresa ka një emër, Tina unë të dua !

Tina, Tina, zgjodhe rrugë të gabuar,
Tina, Tina, bëhet vonë kur t‘ jesh penduar.

Tina, Tina unë të dua…


Ky tekst u dërgua nga  shetpoza
Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet