Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan Shkreli - Here's Why
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Here's Why".
3. Video është e këngës "Here's Why", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Dardan Shkreli - Here's Why Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Dardan Shkreli

Komente

Asnjë Koment

15/04/2016

2016-04-15T14:52:49+00:00Morning sun, please go away!
I’m feeling lazy as every day,
Once more I’ll close my eyes – my thoughts begin to play!

Suddenly beamed up down town,
Another king without a crown,
In this part of world I am the saddest clown!

It doesn’t matter – not much to do,
There’re lot of us will just sleep through,
Let’s just pretend the grass is green and sky is blue.

Half as bad, it could’ve been worse,
Although we’re poor we’re still on course,
‘Cause we’ve got style, we’re stars, we’re kings without a horse!

Na-naj-na…

Tra-la-la as happy as we are!
Eat and drink and sing and dance – in K-Bar!

Muzika: Dardan Shkreli
Teksti: Dardan Shkreli

Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë