Dardan Tasholli
Dardan Tasholli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Dardan Tasholli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe baladë popullore. Më datë 22 Tetor 2015, Dardan Tasholli publikon videoklipin "Ti Mbete". Më datë 20 Maj 2017, Dardan Tasholli publikon videoklipin "Ajo". Më datë 24 Mars 2019, Dardan Tasholli publikon videoklipin "Pishman"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0