Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan - Facetime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Facetime".
3. Video është e këngës "Facetime", por nuk këndohet nga Dardan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan - Facetime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Hypnotize"

Komente

2 🔥

17/08/2018

2018-08-17T20:05:59+00:00So high, so, so high
Steck' meinen Schein in den Novoline
So high, so, so high
Augen zu, ich könnt' in Tokio sein

[Hook]
Sie will wissen, wo ich bin, sie will Facetime
Doch ich bin unterwegs in der Late-Night
Sie will wissen, wo ich bin, sie will Facetime
Doch ich bin unterwegs in der Late-Night
All night, wir spielen Fortnite
Hängen auf der Couch, hören Drake „More Life“
All night, wir spielen Fortnite
Hängen auf der Couch, hören Drake „More Life“

[Part 1]
Sie will wissen, wo ich bin
Nachts unterwegs, ich geh' immer all-in (yeah)
Sie will immer stalken, doch ich weise sie ab
Denke nicht an morgen, bin allein in der Stadt
Ja, sie will mit Dardy im Benz sein
Sie will Game sein, sie macht Gangsigns
Doch sie blendet wie Maglites
Livin' fast life, sitz' in der S-Line
Panama, Panama, Panama, Panama
Sie will um die Welt reisen
Ich zieh' den Ballermann, Ballermann, Ballermann, Ballermann
Denn ich muss Geld machen

[Pre-Hook]
So high, so, so high
Steck' meinen Schein in den Novoline
So high, so, so high
Augen zu, ich könnt' in Tokio sein

[Hook]
Sie will wissen, wo ich bin, sie will Facetime
Doch ich bin unterwegs in der Late-Night
Sie will wissen, wo ich bin, sie will Facetime
Doch ich bin unterwegs in der Late-Night
All night, wir spielen Fortnite
Hängen auf der Couch, hören Drake „More Life“
All night, wir spielen Fortnite
Hängen auf der Couch, hören Drake „More Life“

[Part 2]
Kein Flex, der Jacky hält mich wach (wach)
Ein Glas, ich bin ready für die Nacht (für die Nacht)
Meine Jungs sind aktiv, bis es hell ist (woo)
Rockstar, ja, ich fühl' mich wie Elvis (jajaja)
Mein Kopf ist woanders, ich bin zu loco
Ich vergess' dich, mein Handy auf Flugmodus
Wir hab'n uns zuletzt vor 'nem Monat geseh'n
Ich bin nie da, doch erwarte Loyalität (jajaja)
Egal, ob reich oder pleite
Diese Frau bleibt an meiner Seite
Sie fickt mein'n Kopf mit dem iPhone
Trotzdem freu' ich mich, wenn ich heim komm'


Më Shumë Këngë Nga Dardan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet