Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan & Ufo361 - Ferragamo Ghostface

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ferragamo Ghostface".
3. Video është e këngës "Ferragamo Ghostface", por nuk këndohet nga Dardan & Ufo361.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan & Ufo361 - Ferragamo Ghostface  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dardy Luther King (Pt. Ii)"

Komente

Asnjë Koment

27/06/2018

2018-06-27T16:59:16+00:00Nico shit, man
-Gamo, ey, ey
Vintage-schuhe, Ferragamo (-gamo, -gamo)
Baller' ein paar Kugeln auf deinen Patron (boom, boom)
Roll' im Murciélago, du bist sprachlos
Bin am Flexen mit den Schuhen von Ferragamo (bow, bow, bow)
Nenn mich Ghostface (woo)
Ihr seid alles No-Names (pew, pew, pew)
Du hast ein Problem, okay, okay (brr)
Nenn mich Ghostface (brr, brr)
Du siehst mich nicht, denn ich smoke Haze (jaja)
Ja, der Dardy hat Appetit
Appetit wie ein Krokodil
Vollgeladen wie 'ne Batterie
Baba-Mucke, fick Promodeals (brr)
Mister Dardy (woo) ballert seine Flows wie gewohnt (woo)
Ufo361, Berlin John Gotti (pow, pow, pow, pow)
Ich bin so drunk wie ein Nichtschwimmer
Und zeige der Police den Fickfinger
Alle Motherf**ker wissen, ja, ich bin Killer
Umgeben von Hoes mit Pelzmantel, Chinchilla
Ist mir egal, ob du Boxer warst
Schau, wie ich auf dein'n Kopf einschlag' (bow, bow)
Ich zerficke deine Bitch an deinem Hochzeitstag
Und Homie, glaub mir, ich mach' es noch einmal (brrr)
Ich komm' mit Albaner, die dich wegmachen (pow, pow)
Sorry, Bruder, also Fettsack, renn (woo)
Molly oder Puder, ich tu' Flex erkennen
Hab' den Kofferraum voll, Bruder, sechs Taschen
Vintage-schuhe, Ferragamo (-gamo, -gamo)
Baller' ein paar Kugeln auf deinen Patron (boom, boom)
Roll' im Murciélago, du bist sprachlos
Bin am Flexen mit den Schuhen von Ferragamo (bow, bow, bow)
Nenn mich Ghostface (woo)
Ihr seid alles No-Names (pew, pew, pew)
Du hast ein Problem, okay, okay (brr)
Nenn mich Ghostface
Du siehst mich nicht, denn ich smoke Haze (ihr wisst Bescheid)
Ich guck' in den Spiegel, kann's nicht glauben, ey
Mein Outfit circa 20.000, ey (20.000)
40.000 meine Roli, meine Kette sprengt
Bling, ey, bling, ey, bling, ihr trägt Secondhand (skrrt)
Gebe Tempo (ey), Ferrari Enzo (skrrt, skrrt)
Gib mir Balenciaga, trage niemals Kenzo (Balenciaga)
Blattgold, Dicka, in mei'm Shampoo (jaja)
Deutsche Rapper werfen Handtuch, ey (ja)
Viertel Mio, ey (ey), pro Quartal, ey (woo)
Stay High, ja, ich komme mit Schakalen, ey (Schakalen)
Zu viel Taş, ja, nenn' sie Britney Spears, ey (Britney Spears)
VVS, VVS, gib mir Lean, jaja
Vintage-schuhe, Ferragamo (-gamo, -gamo)
Baller' ein paar Kugeln auf deinen Patron (boom, boom)
Roll' im Murciélago, du bist sprachlos
Bin am Flexen mit den Schuhen von Ferragamo (bow, bow, bow)
Nenn mich Ghostface (woo)
Ihr seid alles No-Names (pew, pew, pew)
Du hast ein Problem, okay, okay (brr)
Nenn mich Ghostface
Du siehst mich nicht, denn ich smoke Haze
Nico shit, man
Nico shit


Më Shumë Këngë Nga Dardan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet