Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan & Mozzik - A Milly

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Milly".
3. Video është e këngës "A Milly", por nuk këndohet nga Dardan & Mozzik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan & Mozzik - A Milly  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  62

Këngë e albumit:

"Sorry"

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Mozzik

31/05/2019

2019-05-31T14:36:54+00:00

[Dardan & Mozzik:]
Milly, Milly
Mister Dardy
Milly, Milly
Mozzik
Qit' Rolex nuk e kini, kini, kini (nuk e keni)
DIOR Sauvage, osht' parfumi-fumi-fumi (është parfumi)
I kallum gumat Lamborghini-ghini-ghini (Lamborghini)
Albos machen nur Milli-Milli-Mille

[Dardan:]
Qit' sahat nuk e kini-kini-kini (nuk e kini)
DIOR Sauvage, osht parfumi-fumi-fumi (është parfumi)
Edhe Ferrari s'kini, s'kini, s'kini (s'kini, s'kini)
Kurrë s'ki me pas a Milli-Milli-Mille

Ey, Schatzi, mach ein'n Abgang (Abgang)
Ziki Ziki, ist am Steuer, es macht wrrm-wrrm (wrrm)
Ich erinnere mich noch an den Anfang (Anfang)
Früher die Achter, heute ist die Rolex am Arm dran (Roli)
Volltreffer, ich bin Goldrapper (brr)
Ich verlasse nie mein Rudel (no, no)
Und irgendwann heißt es au revoir
Doch ich hinterlasse meine Spuren (wauh)
Habibi (Habibi, Habibi), bitte red nicht viel
Habibi, jeder kriegt, was er verdient
Habibi, bitte red nicht viel (bitte)
Mercedes Limousin'n ist nicht dein Lebensstil
Stehe mit einem Girl, sie sieht aus wie Nicki Minaj
Habe auf keinen gehört, hab' alles richtig gemacht

Qit' sahat nuk e kini-kini-kini (nuk e kini)
DIOR Sauvage, osht parfumi-fumi-fumi (është parfumi)
Edhe Ferrari s'kini, s'kini, s'kini (s'kini, s'kini)
Kurrë s'ki me pas a Milli-Milli-Mille

Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille

[Mozzik:]
Ey, ey warte, kein Van Damme (Van Damme)
Ich komm' mit Dardan und bam, bam (bam, bam)
Tu bo lekë, si n'Afganistan
Folin shum për neve, kari s'na han
Ey, shokët n'burg tu ja cu funin zholit (jo jo)
Jeta tyne hala n'dorë të prokurorit
E thirri babën e pyes qysh tek o kursi
Me i çu do lek n'Kosovë e mi nxjerr pi ati muti
??
Nëse je shok i mirë këtu rrin, nëse je shpiun ti qihesh
Este Albana, mit fünf Kilograma (grama)
Kokaina si arabk, tu shkep si Autogramama
Jeta e zezë si Obama (Obama), le ti qihet nana (nana)
Shoki i ngushtë m'ka ra n'burg (yah), ka ra te dogana
S'ka ma mirë se me kon Shqiptar, jasha Kosovë (jasha Kosovë)
Se si na Zoti krijon rrallë, jasha Kosovë (jasha Kosovë)

[Dardan:]
Qit' sahat nuk e kini-kini-kini (nuk e kini)
DIOR Sauvage, osht parfumi-fumi-fumi (është parfumi)
Edhe Ferrari s'kini, s'kini, s'kini (s'kini, s'kini)
Kurrë s'ki me pas a Milli-Milli-Mille

Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille
Mille, Mille


Ky tekst u dërgua nga BenxhaminiKartolina (2)

21
30

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dardan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet