Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan - Oh Mama Oh Baba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Oh Mama
Oh Baba

[Hook]
Ich wurde auf der Straße groß, doch ich lasse los, oh Mama
Heute spiel'n sie mich im Radio, nie wieder [?], oh Baba
Du brachtest mir das reden bei
Stehe auf der Bühne und sie kenn'n jede Line, oh Mama
Ich wurd in dein'n Händen groß
Heute trägst du Rolex, oh Baba

Geglaubt an mein'n Traum, mein'n Sound und meine Musik
So viele Blender, ich sage „Ciao“ und ich lauf' in die Boutique (Boutique, Baby)
Ich habe langeweile, hol' meine Gucci-Bag
Jetzt wollt ihr alle einsteigen, doch der Zug ist weg
Mister Dardy hat gekämpft wie ein Hooligan

[...]
Dardan
Publikimi: 13/12/2018


Dardan - Oh Mama Oh Baba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh Mama Oh Baba".
3. Video është e këngës "Oh Mama Oh Baba", por nuk këndohet nga Dardan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan:


Komente 1